Dejme životu zelenou

V poslední době často hledáme jednoduchý a přitom účinný způsob, jak vyhovět potřebám našeho organismu v době, která nás stále více vystavuje vysokému životnímu tempu, stresu, nedostatku pohybu, nekvalitní stravě... Zvolíme-li zelené potraviny, máme po starostech.

Dynamický Barley se dravě hlásí o slovo. Jedna sklenička zeleného koktejlu nás může postrčit k vítězným metám při sportovních aktivitách stejně jako nám dodá energii k umytí oken, která se nás teď po prvních jarních paprscích evidentně mračí. Působí rychle a vyhovuje tak lidem, kteří potřebují mimořádnou obnovu sil. Na pozoru by se ale měli mít lidé korpulentní, s ruměnným obličejem a hypertenzí, u nich by dlouhodobé užívání mohlo působit nepříjemné pocity nadměrného napětí. I pro ně ale bude zelený koktejl jednou dvakrát týdně nebo v případě potřeby zvýšeného výdeje sil vítanou posilou.

Zajímavou variantou pro tyto lidi bude Chlorella. Klidná pomalá Chlorella svým mírným tempem působení neslibuje žádné překotné zázraky. Vytrváme-li ovšem, a zobneme-li si nepatrnou tabletku každý den, brzy zjistíme její skvělou pomoc. Nejenže zvládneme víc. Naše vlastní energie, kterou nám Chlorella pomáhá vytvářet, nám umožní být zdravější, aktivnější. Chlorella se mimořádně hodí také v případech dlouho trvající únavy, chronické nemoci či v rekonvalescenci. Výhodou bude právě pomalost jejího působení. Jemným, nicméně stálým usměrňováním našeho organismu pomáhá vyrovnávat dlouhodobě zažité disharmonie našeho těla bez nepříjemných detoxikačních dopadů.

A pro ty, kteří se necítí na stálou dravost Barleye, ale nechtějí čekat na účinky Chlorelly, existuje báječná možnost spojit přednosti obojího. To nám nabízí Spirulina Barley. Razantnost Barleye jemná Spirulina sníží, nicméně mu ponechá dostatek prostoru rozvinout to nejlepší, co v sobě skrývá. Spirulina navíc nezůstává pozadu. Tento tandem je zářným příkladem báječného propojení „dva v jednom“.

Dávkování je uvedeno na všech baleních, je ale dobré vyslechnout i řeč těla. Pokud vás požádá o další koktejl nebo si bude chtít ještě zobnout, dopřejte mu to. Když si uvědomíme, že zelené potraviny navíc zlepšují činnost jater, kvalitu krve, celkově regenerují a omlazují organismus, tak se našemu tělu ani nedivíme. Zelené potraviny prostě dávají životu zelenou.

Zdroj: http://www.greendays.cz/menu_x71x.asp

Napsáno 13.2.2011
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS