Multi-Vitamol - ponořte se do světa vitaminů

Multivitamol

Složení naší stravy značně zaostává za požadavky racionální výživy. Naše populace trpí nedostatkem vápníku, vitaminu C, kyseliny listové, hořčíku a dalších látek. Tato skutečnost dala podnět ke vzniku multivitaminové řady Dr. Theiss Multi-Vitamol. 

V průměru člověk zkonzumuje přibližně 850 kg potravin za rok. Vitaminy se na tomto množství podílejí přibližně 350 g. Nemají žádný význam jako energetický zdroj ani nejsou používány na stavbu buněk nebo tkání. Přesto jsou životně důležité pro naše zdraví. Podle nejnovějších poznatků je jejich role důležitější než bylo dosud uznáváno. Příjmem vitaminů je možno určité potíže i nemoci nejen mírnit, ale dokonce i léčit. Budí k životu naši látkovou výměnu, činí nás svěžími a vitálními. Každá forma nadměrné zátěže postupně zbavuje naše tělo vitaminů. Tyto stresem podmíněné ztráty mohou vést k poruchám látkové výměny bílkovin a hormonů.

Dr. Theiss Multi-Vitamol přípravky posilují obranné síly organismu a chuť k jídlu, podporují růst a zdravý vývoj, chrání před stavy tělesného a duševního vyčerpání, jako jsou poruchy soustředění a školní únava. Jsou vyráběny pro děti, ale není důvodu, proč bychom i my, dospělí, po nich nemohli sáhnout. A mnozí naši senioři rádi upřednostní sirup před tabletou. 

Nová řada Dr.Theiss Multi-Vitamol je ve čtyřech podobách a nabízí vitaminy a minerály speciálně určené pro potřeby každé dětské skupiny: Multi-Vitamol 1+ šťáva je určena dětem od 1 roku, Multi-Vitamol 3+ granulát je určen dětem od 3 let. Štáva i granulát jsou obohaceny o železo. Multi-Vitamol 4+ pastilky jsou určeny dětem od 4 let. Multi-Vitamol 6+ formule L+ sirup je určen dětem od 6 let a obsahuje novou tekutou formu lecitinu na podporu procesu učení a zapamatování.

Napsáno 12.7.2010
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS