Energy - produkty měsíce února

Únor vnímáme jako měsíc malebných závějí, divokých vánic, skučící meluzíny, ale také jako měsíc s častým výskytem chřipky a zánětů horních cest dýchacích. Zatímco závěje nás sice ve městě příliš nepotěší, ale na horách přímo nadchnou, chřipka a nachlazení se našimi přáteli nestanou nikdy. Není proto od věci se jim postavit hned v začátku, ještě než nás začnou oblažovat svou nemilou přítomností.

Zamyslet se můžeme hned nad několika možnostmi prevence. Dlouhodobě nás podpoří Imunosan, bude naším průvodcem nečasem a díky jednoduchému balení nás může bez problémů doprovázet třeba právě na hory. Rychlý nástup má Flavocel. Vitamin C, jedna z jeho důležitých účinných složek, se za dob mého mládí používal samostatně jako úžasná ochrana proti chřipce a nemocem z nachlazení a společně s dalšími složkami ve Flavocelu se jeho účinnost ještě zvýšila. Organismus podpoříme i koupelemi a v zimě nám už svým názvem zalahodí Biotermal. Hovořili jsme o horách a obávám se, že všichni máme spojený prakticky jakýkoli sport nejen s radostným opojením, ale také s modřinami a bolestivými stavy. Tady se můžeme s důvěrou obrátit na Artrin, který bude naši bolístku konejšit, a my se můžeme vesele prohánět dál na jiskřivých svazích.

Uvažovat o prevenci ale můžeme i z jiného soudku. Vítr, energie, která provází vládce února Tygra, je označován jako nositel sta nemocí. Právě on je z pohledu čínské medicíny zodpovědný za únorová onemocnění. S energií Větru se dokáže dobře dohodnout Probiosan. Svým jemným působením změní vražednou vichřici na jemný vánek a z nositele sta nemocí se stane tvůrce hojení a obnovy. Nádavkem nám ještě Probiosan zkontroluje střeva, a to není vůbec od věci, únor a březen jsou měsíci hospodářství Kovu, tedy plic a tlustého střeva.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 1.2.2013
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS