Energy - produkty měsíce července

Napsáno 1.7.2013

Červenec by se měl vytáhnout a ukázat léto tak, jak si ho představujeme. Chladněji by mohlo být pár dní kolem 6. července, celkově by však tento měsíc mohl potěšit nejen v Chorvatsku, ale i u Máchova jezera.

více


Energy - produkty měsíce června

Napsáno 1.6.2013

V červnu již můžeme očekávat tropy, udeřit by měly koncem první dekády a kolem 20. dne. Mezitím by se počasí mělo trochu uklidnit a ochladit, koncem měsíce pak zřejmě budou teploty také mírnější, a poměrně dost srážek. Prostě počasí, které už zcela vážně spekuluje o sobotních a nedělních výletech, prodloužených víkendech, o dovolené. A čas, který přináší radost i únavu, změnu i problémy z neobvyklého.

více


Energy - produkty měsíce května

Napsáno 7.5.2013

Květen by měl být prvním letním měsícem nejen podle čínského kalendáře – teploty by měly být značně vysoké, nicméně koncem první dekády nás může čekat několik velmi studených dnů.

Tento měsíc bývá náročný. Školáky čekají zkoušky, musíme se otáčet na zahrádce, doma i v práci a stále ještě nemáme dostatečný přísun letního ovoce, který by nás zbavil přetrvávající jarní únavy. I když nás kukaččin zve ku lásce hlas, přesto často vnímáme spíš stres a napětí, které s sebou nese i vláda Hada. Letos je o to závažnější, že Had vládne zároveň celému roku, roku Vodního Hada, takže naše nitro se opravdu radovat nemusí.

více


Energy - produkty měsíce dubna

Napsáno 1.4.2013

Do kalendáře Energy se již několik let zapisuje ZELENÝ měsíc, a produkty „zelených potravin“ – Chlorella, Barley a Spirulina Barley – se tak stávají našimi stálými jarními průvodci. Určitě ne zbytečně. Slabé záchvěvy jara jsou provázeny silným působením sezonních energií, energií s razancí Tygra.

více


Energy - produkty měsíce března

Napsáno 2.3.2013

Únor hrozí nebezpečnými větry a březen mu bohužel sekunduje. V podstatě platí předpověď března minulého, kdy jsme za kamny trávili opravdu hodně času. Březen by se měl skutečně stydět, takhle se jarní měsíc nechová, drobná oteplení kolem 6. a v polovině měsíce budou střídat se slotou a nečasem. Aby si to u nás vyžehlil, koncem měsíce budeme běhat málem v plavkách, to nám ale po zdravotní stránce také moc nepřidá.

více


Energy - pomozme tělu jarní očistou!

Napsáno 1.3.2013

Naše životní prostředí a potravní řetězce jsou kontaminovány cizorodými látkami - od těžkých kovů, přes organické látky až po antibiotika - které nám sice nezpůsobí akutní otravu, ale ukládají se v organismu. Naštěstí tu máme Cytosan, pomocníka „par excellence“, který umí škodlivé látky na sebe navázat a s nimi také opustit naše tělo. Výrazně tak uleví lymfatickému systému, vylučovací funkci ledvin a hlavně detoxikační kapacitě jater. S tím jde ruku v ruce zlepšení funkcí regulačních systémů. Tedy nervového, hormonálního a imunitního, které jsou opravdovými strážci našeho zdraví a života.

více


Energy - produkty měsíce února

Napsáno 1.2.2013

Únor vnímáme jako měsíc malebných závějí, divokých vánic, skučící meluzíny, ale také jako měsíc s častým výskytem chřipky a zánětů horních cest dýchacích. Zatímco závěje nás sice ve městě příliš nepotěší, ale na horách přímo nadchnou, chřipka a nachlazení se našimi přáteli nestanou nikdy. Není proto od věci se jim postavit hned v začátku, ještě než nás začnou oblažovat svou nemilou přítomností.

více


Nachlazení vás nezaskočí

Napsáno 1.2.2013

Zima je nádherné období, milované zejména dětmi. Tolik legrace! Klouzačky, dovádění, lyžování, bruslení, sáňkování... to všechno pro nás, dospělé, znamená zmrzlé nožky, mokré oblečení, rýmy, kašle a spoustu starostí. Navíc se bacily zejména v sychravém období zimy šíří doslova s radostí, a dávají nám setsakramentsky zabrat. Naštěstí nám příroda nabízí řadu možností, jak si poradit.

1. PREVENCE
Kromě rychlého zahřátí a zapocení po prochlazení, což u dospělých znamená oblíbený čaj s rumem a u dětí voňavý čaj z lipového a bezového květu, je nezbytný řádný přísun vitaminu C ve formě, kterou naše tělo umí dobře zpracovat. Vitamin C se lehce ničí kontaktem s kovy a také varem, a proto kromě syrového ovoce, které zase v zimě příliš ochlazuje organismus, se může dodávat v potravních doplňcích. Flavocel je přípravek, jenž obsahuje nejen vitamin C, ale také flavonoidy, které jej chrání a doprovázejí až k samému využití naším organismem. Dohromady také fungují jako ochrana proti virům a některým bakteriím, působí jako antioxidanty a podporují činnost mnoha důležitých látek v těle. Flavocel obsahuje ibišek súdánský, což je bylina, která má obrovské množství vitaminu C, podporuje oblast močových cest, a dokonce umí „pracovat“ s aterosklerotickými pláty i močovými kameny. Novou chuť Flavocelu s přidanou stévií sladkou, která má další příznivé účinky na organismus, jistě ocení i malé děti.

více


Na únavu - Imunosan a Fytomineral

Napsáno 1.2.2013

Každý rok na jaře vymýšlíme znovu a lépe, jak se vypořádat s civilizačním strašákem dnešní uspěchané doby zvaným jarní únava. Ať chceme, nebo nechceme, naše játra začnou zjara pracovat na plné obrátky ve snaze regenerovat komplet celý organismus a berou energii, kde se dá. Pokud nám nestačí pouhé doporučení, že je potřeba hodně spát a dobře jíst, protože spát není kdy a zdravá životospráva je pro nás španělskou vesnicí, je třeba požádat o pomoc zvenčí. Ideální pomocí pro nás bude kombinace Imunosanu s Fytomineralem. Dobrý pozor! Tato kombinace není pouhou vetchou berličkou, je to přímo kadilak na poli primární prevence a torpédoborec ve vodách cílené léčby.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS